Kayseri Eşya Depolama

Kayseri Eşya Depolama

Kiralık depo, artan eşyalar veya korunmak istenen malzemeler için günümüzde büyük bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Eşya depolama alanında uzman kadromuz ve güler yüzümüzle sizlere bu imkanları sağlıyoruz. Kiralık depolarımız ile Kayseri ve bütün ilçelerinde eşya depolama hizmetini tam 18 yıldır vermekteyiz. Kiralık depo, Kayseri depo kiralama, depo fiyatları Eşya depolama sigortası ve ekonomik fiyatlarımız ile en iyi eşya depolama firmaları içinde yer almaktayız.

Kiralık depo temiz, bakımlı ayrıca nem ve rutubetten uzak olan depolama koşullarında 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolarımız da emanet ettiğiniz her şey emin ellerde olacak. Kayseri kiralık depo fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatlarda üstün kalitelerde hizmet vermekteyiz. 

Eşyalarınızı güvenle saklayabilir ihtiyaç halinde onlara 7/24 ulaşabilirsiniz. Kışlık lastikleriniz, antika malzemelerin, değerli tablolarınız ve kırılabilir cam malzemeleriniz özel paketleme ve ambalajlama ile ekonomik fiyatlarda korunacaktır. Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

kiralık depo kayseri

Ev eşyası Kiralık Depo Fiyatları her şey dahil bir şekilde yapılır. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile eşyalarınızı depo alanına getirmeden önce ambalajlama yaparız. Eşyaların zarar görmemesi için özel olarak paketleme yaparız. Nakliyat Depolama Araçlarımız ile eşyalarınızı kısa süre içerisinde saklama alanlarına taşırız.

Kiralık Depo Ücretsiz Ekspertiz

Öncelikle bilmeniz gereken ilk husus çalışacağınız Kayseri kiralık depo firması ile ilgili ilk yapmanız gereken bir liste hazırlayarak tecrübeli, deneyimli, sizinle çalışırken sözleşme uygulayan , eşyalarınıza sigorta yapan , depoları 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen, dilediğinizde evinizden eşya depolama odasını izleyebileceğiniz, ve en önemlisi ücretsiz yerinde ekspertiz yapmalarıdır. Siz değerli müşterilerin bildiği üzere birçok korsan evden eve nakliyat ve eşya depolama firmaları bulunmaktadır. Bu sözde firmalar aslında firma değillerdir. 

Serbest meslek olarak yaptıkları eşya depolama ve evden eve nakliyat işlerini uygularken kesinlikle ücretsiz ekspertiz uygulamasını uygulamazlar. Kayseri eşya depolama firması olan başarı depo olarak kuruluşumuzdan bu yana ücretsiz ekspertizimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ücretsiz ekspertiz yerinde tespit yaparak eşyalarınızın boyutlarını, taşınabilirliğini hesaplayarak miktarına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Bunun doğrultusunda fizibilite raporu hazırlamaktadır. Hazırlanan fizibilite raporu ile daha güvenli bir hizmet veren firma olacağımızın garantisini veriyoruz.

Kiralık Depo Ücretleri

Ev eşyası depolama fiyatları eşyaların miktarına ve kapladığı alana göre farklılık gösterir. Yukarıdaki tabloda kiralık depo alanlarının Kiralık depo Fiyatları bilgisini sunduk. Hangi deponun adının ne olduğu ve içeriğine yönelik hangi eşyaların sığa bileceğini sıraladık. Sizlerin eşyaları hangi tip e uyuyor ise ortalama fiyat bilgisi çıkar. Tam net bir Kiralık depo Fiyatları bilgisi almak isterseniz lütfen bizden teklif alınız.

Eşya depolama Ücretleri Neye Göre Belirleniyor?

  • Eşyaların Miktarına ve Sayısına
  • Eşyaların kapladığı alan (Metreküp, Metrekare)
  • Eşya Koruma Yöntemlerine
  • Eşya Nakliye Hizmetine vb. gibi faktörlere göre Eşya Depolama Fiyatları belirlenir.

Ev Eşyası Depolama Ne Kadar?

Kiralık depo fiyatları 300 tl den başlamaktadır. Eşyanızın miktarına göre de fiyatlarımız değişmektedir.

Eşya depolama Alanı Kapalı Alanlardan Mı Oluşur?

Evet, bütün alanlar kişiseldir, kişiye özel alanlar kapalıdır. Kilitli bölmelerde herkes kendi depo birimindeki eşyalara ulaşabilir.

Eşya DurumunuzOda Depolama FiyatıOrtak Alanda Depolama Fiyatı
Parça Eşya750₺500₺‘den Başlayan Fiyatlar
21m3 Alan1500₺‘den başlayan fiyatlar1000₺‘den Başlayan Fiyatlar
35m3 Alan2000₺‘den başlayan fiyatlar1500₺‘den Başlayan Fiyatlar
50m3 Alan3000₺‘den başlayan fiyatlar2000₺‘den Başlayan Fiyatlar
70m3 AlanEkspertiz gelmeliEkspertiz gelmeli
100m3 AlanEkspertiz gelmeliEkspertiz gelmeli

Kayseri kiralık depo fiyatları

Eşya depolama fiyatlarını depolama uzmanlarımız gördükten sonra belirliyoruz.

Oda depolama fiyatları ve ortak alanda eşya depolama ücretleri değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki yazımızı lütfen, dikkatlice okuyunuz;

  1. Oda depolama; Sadece size ait kişisel bir odada depolanır. Oda size aittirAnahtarlı ve altı parkelidir. Eşyanız nefes alır. 3.kattadır. Nem ve rutubet kesinlikle olmaz. Lütfen buna göre tablomuzu inceleyiniz. Aklınıza takılan bir soruda ise bizi aramaktan çekinmeyiniz.
  2. Ortak alanda depolama300 metrekarelik alana eşyanız yer kapladığı kadar istif edilir ve parkelidir. Etrafı kalın karton ile sarılır. Eşyaya hiç bir zarar gelmez. Nem ve rutubet olmaz. 2.kattadır.
  3. Her iki sistemde de eşyanız yıllarca kalabilir.

kiralık depo ve nakliye